Näo noorendamine kodus on võimalik

Kuidas hoida nahka nooruslikuna? Kõik naised küsivad seda küsimust endale!

Kuidas pikendada näonoorust kodus

Kahjuks vananeb nägu palju varem kui kogu keha nahk. See on üsna loomulik, nägu puutub välismõjudega kokku palju sagedamini kui ülejäänud keha. Niiskus, külm, tuul, päikesekiired - kõik need keskkonnategurid mõjutavad nägu kahjulikult hilissügisest varakevadeni, samal ajal kui kõik muud kehaosad on riietega kaetud.

Tervisliku näo säilitamist tuleks alustada 25-30-aastaselt. Selle varajane vananemine ei ole alati tingitud vanusest.

On mitmeid põhjuseid, miks nägu hakkab noortel naistel tuhmuma:

  • ebasoodne keskkond,
  • halb pärilikkus,
  • väärkohtlemise päevitamine,
  • organismi ebasoodne seisund.

Ja kui me ei suuda kahte esimest põhjust muuta, siis on kahe viimase kõrvaldamine täielikult meie võimuses. Tasakaalustatud toitumine, hea uni, kehaline aktiivsus, halbade harjumuste tagasilükkamine, see tähendab tervislik eluviis, aitab pikendada näonaha nooruslikkust. Ja päikesekiirte kuritarvitamine ei ole üldiselt keeruline.

Näo noorendamise kodused meetodid

Inimese heas korras hoidmist tuleks alustada siis, kui tundub, et muretsemiseks pole põhjust. Juba 25–30-aastaselt, kui nägu särab värskusest, nahk on elastne ja kortsudele on liiga vara mõelda, tuleb hakata oma nägu hoolitsema, et tema noorust võimalikult kaua pikendada.

Näo noorendamiseks on vähe viise või pigem ennetavaid protseduure naha heas seisukorras hoidmiseks pikaajaliselt ja neid saab teha ka kodus.

Maskid ja koorimised ei aita mitte ainult teie nägu heas korras hoida, vaid on ka hea lisaks salongiprotseduuridele.

Farmaatsiatooted kodus näo noorendamiseks

Praegu on turul palju näo noorendavaid tooteid, mida saab kasutada kodus. Lisaks spetsiaalsetele kosmeetikamaskidele annavad suurepärase vananemisvastase toime looduslikud õlid ja erinevat tüüpi kosmeetiline savi.

Looduslikud õlid ja nende erinevad kombinatsioonid niisutavad ja toidavad nägu, kosmeetiline savi aga puhastab ja kuivatab nahka. Kuiva naha korral on parem kasutada kollast savi või valget savi, millele on lisatud vitamiine A ja E.

Looduslikud õlid

Merevetikamaskid noorendavad nahka, parandades vereringet, kõrvaldades tursed, eemaldades toksiinid ja eemaldades poorid. Mustpeadest jäädavalt vabanemiseks ja näokontuuride parandamiseks kasutatakse parafiinmaske, samuti tehakse neid mesilasvaha või kosmeetikavahast.

Mõnikord on isegi noores eas probleemne nahk, näiteks ebaühtlane pigmentatsioon, akne ja muud puudused. Sellisel juhul võite enne vananemisvastaste toodete kasutamist oma nägu koorida. Koorimist saab teha ka kodus.

Kosmeetikat müüvatest poodidest saate osta spetsiaalseid näokoorimissegusid, mis sisaldavad puuvilju, aga ka salitsüül-, glükool-, retinoehappeid.

Spetsiaalsete farmaatsiatoodete kasutamise näo noorendamiseks kodus eeliseks on see, et sellistes toodetes on täpselt arvutatud kõigi vajalike koostisosade koostis ja kogus.

Selliste noorendamismeetodite puudus ja märkimisväärne puuduson poe tooteid kasutades see, et saate osta madala kvaliteediga tooteid. Kosmeetikatoodete tootjad ei ole alati kohusetundlikud ja selliste toodete koostises võib sisalduda madala kvaliteediga komponente.

Kodused ravimid näo noorendamiseks looduslike maskidega

Üks lihtsamaid, kuid väga tõhusaid viise oma näo noorendamiseks on kasutada looduslikest toodetest valmistatud vananemisvastaseid tooteid. Sellise kosmeetika valmistamine ja rakendamine kodus pole keeruline.

Ühekordsed maskid, kui neid kasutatakse teatud aja jooksul (2-3 kuud) korduvalt, annavad hämmastava efekti, näonahk muutub siledaks, elastseks ja säravaks. Koduste kosmeetiliste maskide valmistamiseks võite kasutada selliseid tooteid nagu toored munad, kaerahelbed, mesi, pärm, kodujuust, toores kartul, erinevad köögiviljad ja puuviljad, ravimtaimede infusioonid, želatiin.

Näomaskid

Sõltuvalt kasutatud koostisosadest on nendel isevalmistatud toodetel näole pinguldav, niisutav, toitev ja kahtlemata raviv toime. Selliste maskide koostist, valmistamist ja toimeid kirjeldatakse väga üksikasjalikult selle saidi jaotises "Ilu", "Nahahooldus".

Plussid näo noorendamiseks omatehtud maskidega

  • enesekindlus koostisosade kvaliteedi suhtes,
  • võime selliseid noorendusmeetodeid sageli ja regulaarselt läbi viia,
  • madalam hind võrreldes salongiprotseduuridega.

Koduste noorendusmeetodite miinused

Nii looduses kui ka igapäevaelus pole midagi täiuslikku, isegi kõige tõhusamas noorendamisviisis on lõkse. Ja mis tahes näo noorendamismeetodi tõhusus seisneb mitte ainult maksimaalses kasus, vaid ka minimaalsetes puudustes.

Koduste noorendusmeetodite puhul on selliseid miinuseid ainult kaks. Kuid need on pigem selle noorendamismeetodi omadused kui puudused:

  • soovimatus omatehtud maske valmistada ja kasutada. Lihtsustatult öeldes ei sobi see näo noorendamise meetod neile naistele, kellele ei meeldi ise mingite kosmeetiliste protseduuridega tegeleda, jättes selle töö spetsialistidele;
  • Erilist tähelepanu tuleb pöörata kodus näo noorendamisele naistele, kellel on tundlik nahk või ülitundlikkus mõne maski komponendi suhtes.