Mis on näo noorendamine laseriga: protseduuri plussid ja miinused

Kaasaegses kosmetoloogias kasutatakse laserit paljude nahaprobleemide kõrvaldamiseks. Eelkõige on populaarne näo noorendamine laseriga - protseduur, mille abil saate suurendada naha elastsust ja siledust, kõrvaldada peened ja sügavad kortsud ning pingutada näo ovaali. Pärast seansside läbimist näete mitu aastat noorem välja.

Näo noorendamine laseriga

Mis on laser noorendamine?

Laser noorendamine on naha nooruse mittekirurgiline taastamine võimalikult lühikese aja jooksul. Protseduur viiakse läbi erineva tugevusega laserkiirte abil, kogu kursus koosneb 3-5 seansist koos vaheajaga kuus. Tehnika efektiivsus on nii kõrge, et pärast esimest katset on positiivne tulemus märgatav.

Laser noorendusprotseduuril on kumulatiivne toime, kuna pärast esimest seanssi naha sisemistes kihtides aktiveeritakse looduslikud elastiini ja kollageeni tootmise protsessid, mis vastutavad naha sileduse ja elastsuse eest.Iga järgneva seansiga nahk nooreneb, maksimaalset efekti võib täheldada kuus kuud pärast protseduuri algust.

Erinevad kliinikud viivad läbi erinevaid noorenduskuure; protseduuri lõpuleviimine kuu intervalliga võtab tavaliselt aega 5 seanssi. See meetod on naha suhtes õrn ja võimaldab teil nägu noorendada kõige loomulikumal viisil. Kiirendatud kuur koosneb 5 seansist iga 5 päeva tagant, selline kiire noorendamine on väga tõhus, kuna see võimaldab teil näo värskuse ja ilu taastada vaid kuu aja jooksul, kuid selle mõju ei kesta nii kaua, vaid umbes 1-2 aastat.

Laseri näonoorendus annab järgmised tulemused:

 • vähendab oluliselt sügavaid kortse ja kõrvaldab peaaegu täielikult peened väljendusjooned;
 • silub venitusarmid ja vanad armid;
 • ahendab poore ja vähendab naha soonimist;
 • ühtlustab jumet ja eemaldab pigmentatsiooni;
 • uuendab epidermise ülemist kihti, eemaldab kareda ja vananenud naha;
 • eemaldab silmakotid ja tumedad ringid;
 • tugevdab naha struktuuri, küllastab seda tugevuse ja energiaga;
 • parandab vereringet, normaliseerib ainevahetusprotsesse;
 • hoiab ära akne ja akne puhkemise.

See ei ole kogu laser noorendamise positiivsete omaduste loetelu, selle meetodi abil saate lühikese aja jooksul vabaneda peaaegu kõigist naha puudustest ja ilma terviseriskideta. Peamine on valida kogenud spetsialist, kelle jaoks on soovitatav selliseid protseduure läbi viia ainult spetsialiseeritud kliinikutes.

Kuidas toimub laseriga noorendamine

Kuidas toimub noorendamine laseriga?

Vahetult enne protseduuri algust on vaja nägu põhjalikult puhastada, selleks kasutatakse pehmeid koorijaid ja koorivaid kompositsioone. Laserravi viiakse läbi ainult puhtale nahale.

Sõltuvalt soovitud lõpptulemusest saab nii näo üksikuid alasid kui ka kogu nahapinda laseriga töödelda. Parim võimalus on noorendamine läbi viia mitte ainult näol, vaid ka kaelal ja dekolteel.

Laserkiir tungib sügavale nahka, soojendades selle sisemisi kihte, vähendades seeläbi aktiivselt vanu kollageenkiude, mis käivitab automaatselt uute tootmise. Näo noorendamine laseriga viiakse läbi impulssidega, mille kestus on 0, 2–0, 5 ms, mis on absoluutselt ohutu ega ohusta inimeste tervist.

Naha laseriga kokkupuute tulemus on äsja moodustunud taastumisfookused - eraldiseisvad näopiirkonnad, kus toimub loodusliku elastiini tootmise aktiivne protsess. Tohutu pluss on asjaolu, et naha väliskihil on terved mikroskoopilised alad, see muudab taastumisprotsessi väliselt peaaegu nähtamatuks, see tähendab, et uuenenud naha vahel pole üleminekupunkte, pole turseid ja muhke.

Pärast protsessi lõppu töödeldakse nägu spetsiaalse pehmendava lahusega, dekoratiivkosmeetikat ei soovitata kasutada mitu tundi ja viibida kaua päikese käes. Vastasel juhul pole vastunäidustusi, ehkki enamik eksperte soovitab esimestel päevadel pärast seansse rannas ja solaariumis mitte käia ning samuti ei tohi teie nägu kokku puutuda tugevate ilmastikuolude ja kokkupuutega soola või klooriveega.

Laserprotseduuridel kosmetoloogias on palju eeliseid

Naha laseriga noorendamise plussid ja miinused

Kuna laserravi peetakse üheks tõhusamaks noorendamiseks, kasvab selle populaarsus iga päevaga. Selle meetodi kasutamisel on palju eeliseid:

 • pikaajaline toime - tulemus pärast täielikku protseduurikursust kestab 5-7 aastat;
 • ohutus - kuna operatsiooni ei tehta, pole nakkus- ja nahapõletiku ohtu;
 • pole taastumisperioodi - erinevalt operatsioonist ei esine pärast laseriga kokkupuudet arme ega lõikeid;
 • kõrvaltoimeid pole;
 • võib kombineerida teiste kosmetoloogiaseanssidega;
 • võtab vähe aega - seanss kestab pool tundi kuni tund;
 • ei vaja haiglaravi.

Koos selliste vaieldamatute eelistega on laser noorendamisel ka mõned puudused. Neid seansse ei soovitata:

 • lapsed ja rasedad;
 • nahahaigused;
 • suurenenud nahatundlikkusega isikud;
 • kannatab krooniliste raskete vaevuste all.

Samuti tuleb märkida protseduuride kõrge hind, mistõttu kõik elanikkonna kategooriad seda endale lubada ei saa. Tõsi, laser noorendamise hind on kooskõlas protseduuri efektiivsusega ja kirurgiline näo tõstmine maksab teile palju rohkem.