Naha pinguldamine ja noorendamine müoliftinguga

Kosmetoloogias on palju erinevaid meetodeid, millel on inimkehale kasulik mõju. Nende hulgas on müolifting ainulaadne tehnika, mis võimaldab taastada nahatooni, vabaneda kortsudest ja oluliselt vähendada apelsinikoore (tselluliidi) mõju probleemsetele kehapiirkondadele. Räägime sellest, mis see protseduur on, millised on selle toimimise põhiprintsiibid ja milliseid tulemusi on võimalik selle abiga saavutada.

Näidustused

Miolifting on tõeliselt mitmekülgne tehnika. Selle kasutamine avaldab positiivset mõju peaaegu kogu inimkehale. Spetsialistide ülevaated sellise protseduuri kohta sisaldavad teavet selle kohta, et see on ette nähtud:

 • vanusega seotud naha deformatsioon, lõtvunud piirkondade teke, näo ujuv kontuur;
 • tselluliit reitel ja tuharatel;
 • rindade toonuse kaotus (ja ennetamiseks);
 • akne ja vistrikud, samuti jäljed pärast neid;
 • näo ja üksikute kehaosade turse;
 • suurenenud kuivus või rasune nahk;
 • vanusega seotud pigmentatsioon.

Esiteks kasutatakse tehnikat näonaha noorendamiseks ja korrigeerimiseks.

Kuidas protseduur toimib

Kuidas müolifting lahendab nii suure hulga probleeme? Põhiline toimepõhimõte põhineb elektrivoolu mõjul. Spetsiaalsete elektroodide kaudu saadetavad impulsid mõjutavad lihaste närvilõpmeid, sundides neid aktiivsemalt kokku tõmbuma. See annab vajaliku tooni ja seega ka naha noorendamise.

müoliftingu protseduur noorendamiseks foto 1

Muuhulgas stimuleerib müolifting lümfi liikumist, kollageeni tootmist, nõrgenenud rakkude taastumist ja kiiremat uuenemist, aga ka nahakudede küllastumist vajaliku hapnikuga ning kogunenud toksiinide ja erinevate toksiinide eemaldamist organismist. . Protseduuride kulg annab probleemsele piirkonnale kõige õrnema efekti.

Protseduuri peamised etapid

Uurime täpselt, kuidas müoliftingut tehakse. Protseduur ise on valutu, patsientide ülevaated kinnitavad seda fakti, kokkupuute ajal on tunda ainult kerget soojust.

Soovitud tulemuse saavutamiseks on soovitatav läbida umbes 10 protseduurist koosnev kuur. Täpse sündmuste arvu iga konkreetse kliendi kohta saab määrata ainult spetsialist, tehes silmast-silma läbivaatuse ja selgitades välja olemasoleva probleemi keerukuse.

Enne protseduuri töödeldakse nahka spetsiaalse koostisega, mis hõlbustab elektriimpulsside tungimist naha sügavusse. Lisaks sisaldab see palju kasulikke komponente, sealhulgas kollageeni, hapnikku ja igasuguseid vitamiine.

Pärast probleemse nahapiirkonna töötlemist algab põhietapp. Miolifting viiakse läbi spetsiaalse seadmega, millel on kaks peamist tööfunktsiooni, millest üks on automaatne ja teine käsitsi. Täpsema töö tagamiseks on seade varustatud mitmete lisaseadetega, mille reguleerimine aitab luua probleemile individuaalse toimimisviisi.

Elektrood asetatakse probleemses piirkonnas asuvale lihasele ja hakkab kiirgama teatud tugevusega impulsse. Mõju viiakse läbi pärisnaha pindmistele ja sügavatele kihtidele, mis annab pikaajalise ja märgatava efekti, mida saab hinnata ligikaudu 2 nädalat pärast esimest seanssi.

müoliftingu protseduur noorendamiseks foto 2

Pärast müoliftingut rehabilitatsiooniperioodi ei toimu. Patsiendid võivad viivitamatult kliinikust lahkuda ja naasta igapäevaellu. Ainus võimalik märk hiljutisest seansist on naha kerge punetus, mis sõltub selle kõrgest tundlikkusest.

Vastunäidustused

Mõnel juhul on miolifting vastunäidustatud. Enne seanssi rääkige kindlasti spetsialistiga, et teha kindlaks, kui võimalik on see tehnika teie jaoks. Reeglina kehtestatakse menetluse keeld, kui:

 • rasedus ja imetamine;
 • närvisüsteemi häired ja vaimuhaigused;
 • põletikulised ja mädased protsessid naha pinnal raviks ettenähtud piirkonnas;
 • südame- ja veresoonkonna haigused;
 • onkoloogia;
 • kuldniitide olemasolu nahas;
 • sisseehitatud südamestimulaatorite ja muude sarnase toimega seadmete olemasolu.

Müolifting on ohutu ja tõhus viis naha elastsuse suurendamiseks ja erinevate vanusega seotud muutuste kõrvaldamiseks. Protseduur hõlmab näo või keha probleemse piirkonna löömist spetsiaalse elektroodi poolt väljastatud elektriimpulsiga. Selline energia mõjutab närvilõpmeid ja stimuleerib sisemiste noorendamise ja regenereerimise protsesside käivitamist.