Seade naha fraktsionaalseks noorendamiseks

Tehnoloogiad ei seisa paigal ja püüame nendega sammu pidada. Meie meistrid on juba õppinud üht progressiivsemat vananemisvastast tehnikat - fraktsionaalset fototermolüüsi ja nüüd rakendavad nad seda ka praktikas. Sel kevadel ilmus kosmeetikakabinetti süsinikdioksiidlaser fraktsionaalseks fototermolüüsiks.

Seade avab uusi võimalusi vanusega seotud nahamuutuste korrigeerimiseks. See eemaldab edukalt esteetilised puudused isegi edasijõudnutel.

Fraktsioonilise fototermolüüsi tunnused

Noorendamise mõju annab süsinikdioksiidlaseri energia - see stimuleerib naha kollageenkiudude aktiivset tootmist. Protseduuri tegevus põhineb naha omadusel toota hävitatud kiudude asemel uusi, värskeid kiude. Laser "pommitab" nahka mikroimpulssidega, mis mõjutavad kollageeni raamistikku. Vanad venitatud kiud hävitatakse. Selle asemel sünteesivad fibroblastid uusi, tihedamaid. Kortsude ja vananemislaikudega lahtine nahk asendatakse uuega - sile ja kindel.

Lasersüsteem tekitab kiirgust lainepikkusega 10 600 nm. See on piisav kollageeni täielikuks aurustumiseks töödeldud aladel, samas kui ümbritsev kude jääb puutumata. Laser toimib nahale vastavalt sõela põhimõttele, vaheldades pulseeritud ravi piirkondi puutumatute aladega. Seega väheneb kudede koormus ja kosmeetiline toime jääb samaks. Naha taastumise käigus kaasatakse töösse ka puutumatute alade fibroblastid. Protseduur toimub kohaliku tuimestusega.

Näidustused fraktsionaalseks fototermolüüsiks

Lasersüsteem eemaldab kõik naha esteetilised defektid, sealhulgas traumajärgsed:

  • Igasuguse raskusega kortsud. Tehnoloogia sobib näo kõige tundlikuma piirkonna - silmade ümbruse - noorendamiseks.
  • Tooni kaotus. Pärast fraktsionaalset fototermolüüsi pingutatakse lõtvunud alad, nahk muutub tihedamaks ja elastsemaks.
  • Hääldatud venitusarmid kõhul, reitel ja rinnal (striiad). Fototermolüüs aitab nahka pärast sünnitust kiiresti korda teha.
  • Akne ja pustulite (akne järgsed) asemele jäänud armid ja armid.
  • Healoomulised kasvajad (tüükad, mutid).
  • Mis tahes piirkonna pigmendilaigud.
fraktsionaalne noorendamine eemaldab peamised esteetilised defektid näol

Laser on varustatud nutika skanneriga, mis reguleerib kiirte pikkust ja pulsikohtade vahelist kaugust sõltuvalt ravialast. Seega saavutatakse täielik kontroll fototermolüüsiprotsessi üle. Korduv kokkupuude samade piirkondadega sama protseduuri käigus on välistatud.

Kogenud spetsialistide käes muutub laser ideaalseks noorendamise vahendiks. Rõõm on jälgida, kuidas nahk paraneb iga päevaga. Registreeruge osade fototermolüüsi protseduurile kosmeetikute juures.