Riistvara kosmetoloogia tehnika näo noorendamiseks

riistvara näo kosmetoloogia

Iga naine unistab kogu elu noorest ja elastsest kehast. Kahjuks ei õnnestu kõigil noorust loomulikul viisil säilitada. Kuid ärge heitke meelt! Nüüd ei seisa meditsiin paigal, seetõttu on ilmnenud näo noorendamise kunstlikud meetodid, mis on paljude naiste ja isegi meeste seas nõutud.

Mis on riistvara kosmetoloogia?

Riistvara kosmetoloogia on protseduur, mis viiakse läbi spetsiaalsete seadmete abil kosmeetikatoodete naha alla süstimiseks. Praegu on selle tehnoloogia abil võimalik ilma probleemide ja eriliste pingutusteta rindu suurendada, nahka siluda, nägu puhastada ja palju muud.

Kahjuks on nägu see kehaosa, mis hakkab kõige kiiremini vananema. Vanematel naistel on märgatavad kortsud ja naha tugevus vähenenud. Selle protsessi vältimiseks kasutasid nad varem ainult kosmeetiku käsi ja mõnda toodet, mida tuli peaaegu iga päev näole kanda, ja see ei andnud erilist paranemist. Nüüd on ilmunud täiesti uued seadmed, mis on võimelised tegema erinevaid imesid.

Selliste protseduuride läbiviimiseks kasutatakse ainult kaasaegseid ja täiustatud seadmeid, mille spetsialistid varustavad tohutu hulga funktsioonide, režiimide ja manustega. Seda tehakse parimate tulemuste saavutamiseks.

Näidud

Kõiki kosmeetilisi protseduure tuleks teha ainult kahel põhjusel - vananemisilmingute ennetamiseks ja raviks. Siin on loetelu mõnedest riistvara kosmetoloogia näidustustest:

riistvara kosmetoloogia näidustused
 • näokortsud;
 • naha tugevuse kaotus või muud vananemisnähud;
 • naha tugev pigmentatsioon;
 • võidelda ülekaalulise või tselluliidiga;
 • akne;
 • tätoveeringute või püsimeigi eemaldamine.

See loetelu on üsna pikk, kuid tuleb märkida, et sellised protseduurid on väga tõhusad ja mugavad.
Riistvara kosmetoloogia ohutus üldiselt sõltub spetsialisti kvalifikatsioonist, tema oskustest ja seadmete hooldusest.

vastunäidustused

Kahjuks ei saa iga naine selliseid protseduure kasutada, sest neil on mitmeid vastunäidustusi.

Oluline on meeles pidada!

Rasedate naiste jaoks on riistvara kosmeetika rangelt keelatud, kuna see võib lootel välja töötada mitmesuguseid patoloogiaid.

Millised on selliste protseduuride vastunäidustused? See loend räägib ainult kõige elementaarsemast ja spetsialist peaks teid teistega kurssi viima:

 • onkoloogilised haigused;
 • nahaaluseks süstimiseks mõeldud seerumi või geeli talumatus;
 • kasvajad;
 • seened ja mitmesugused põletikulised protsessid;
 • halb vere hüübimine;
 • pärilik eelsoodumus verejooksu tekkeks;

Nagu näete, on riistvara kosmetoloogia vastunäidustused väga lihtsad. Mis kõige tähtsam, patsient peab olema terve. Kui teil on mingeid haigusi, siis tuleks kõigepealt ravida ja alles siis mõelda kosmeetilistele protseduuridele.

Riistvara kosmetoloogia tüübid

Igaüks saab valida endale sobiva kosmeetilise protseduuri tüübi, mis aitab vabaneda probleemsetest soovimatutest piirkondadest.

Sel kõrgtehnoloogia ajastul on soovitud välimuse saavutamiseks palju erinevaid ja erinevaid protseduure:

 1. Rasvaimu- liigse kaalu eemaldamine spetsiaalsete seadmete abil. Nn üleliigse rasva väljapumpamine probleemsetest piirkondadest. Rasvaimu jaguneb kahte tüüpi: ultraheli ja laser. Juba nimede järgi on selge: esimeses meetodis pumbatakse rasv heli abil välja ja teises - laser. Tasub meeles pidada, et rasvaimu on rasvunud inimeste jaoks vastunäidustatud.
 2. Riistvara massaaž- aparaadiga tehtav massaaž. See hõlmab suurt hulka liike, mis on üksteisest väga erinevad ja millel on erinevad näidustused. Põhimõtteliselt on riistvara massaaži kolme tüüpi: hüdromassaaž (veega), vibratsioonimassaaž (kasutades kunstlikke vibratsioone) ja pneumomassaaž (peamine eristav tunnus on tugevad õhuvoolud).
 3. Krüoteraapia- protseduur, mis aitab tugevdada kogu keha tervist ja põhineb krüopooli või krüosauna kasutamisel.
 4. Tõstmine- naha pinguldamine, kortsude silumine ja lihaste toniseerimine. Sellise protseduuri mõju saab nii kosmeetiliste preparaatide kui ka plastilise kirurgia abil.
 5. Galvanoteraapia- riistvara kosmetoloogia, mis võimaldab teil nahka muuta nõrga voolu abil madalpinge korral.
 6. Laserkosmetoloogia- suur protseduuride rühm, mis hõlmab spetsiaalsete laserite kasutamist naha elastsuse taastamiseks ja põsepiirkonna lõtvumise vältimiseks.

Lisaks kõigile neile protseduuridele aitab riistlik kosmetoloogia vabaneda uutest nahakasvudest (tüükad, mutid jne) ning võimaldab teil ka pärast operatsioone armid eemaldada.

Noorendamise riistvaralised meetodid

riistvara noorendamise tehnikad

Riistvara kosmetoloogia hõlmab paljusid erinevaid noorendamistehnikaid. Neist kõige tõhusamat on lihtsalt võimatu valida, sest iga tehnika on loodud konkreetse kehapiirkonna ja nahatüübi jaoks.

Kõige kuulsamad ja populaarseimad noorendamismeetodid kliinikute klientide seas:

 1. SMASlifting Alter.Tõenäoliselt kõige populaarsem meetod ultraheli põhjal. Tänapäeval kasutatakse seda peaaegu kõigis ilukliinikutes ja salongides. See protseduur on täiesti valutu, isegi veidi meeldiv, ja tulemused on väga meeldivad.
 2. Foto noorendamine.See toimib naha epidermisele (kõige sügavamale kihile) sagedaste ja intensiivsete valgusvoogudega, mis sarnaneb pildistamise protsessiga. Tulemus ületab kõik ootused: kortsud siluvad, akne kaob, naha pigmentatsioon kaob.
 3. Thermage.Muul viisil nimetatakse seda ka raadiotõstmiseks. See on raadiosagedusliku kiirguse protsess, mis tungib läbi naha ja tõstab selle temperatuuri. Tänu sellele uueneb kollageen, mis vastutab naha tugevuse ja elastsuse eest.
 4. Elose noorendamine.Selles protseduuris kasutatakse nii valgusimpulsse kui ka nõrga voolu laenguid, mis aitavad kaasa noorenemisele. Selline kosmetoloogia ei kanna midagi ohtlikku, see tekitab vaid mõningast ebamugavust ja kerget kipitust. Samuti ei hoia tulemus kaua oodata.
 5. Injection näo noorendamine.Neid eristatakse omavahel teatud alarühmadesse ja kõige põhilisem süst on hüaluroonhappe süstimine. See noorendamismeetod sobib neile, kes kardavad operatsiooni, kuid soovivad nahka pinguldada ja ilusa väljanägemisega.

Kuidas näo noorendamise protseduure õigesti kombineerida

kuidas noorendamise protseduure kombineerida

Hea, märgatava ja kauakestva tulemuse saavutamiseks peate suutma näo noorendamiseks õigesti kombineerida täiesti erinevaid tehnikaid. Kui lähenete sellele küsimusele teadmatusega, siis on võimalus oma tervist tõsiselt kahjustada.

Näiteks Botoxi süst toimib kontuurprotseduuriga hästi. Tänu nende tehnikate sellisele kombinatsioonile saate lühikese aja jooksul vabaneda suurest arvust miimikakortsudest. Võite katsetada ka termage kombinatsiooniga ja see ei kahjusta keha. Selline protseduur aitab mitte ainult nahakihti ühtlustada, vaid aitab kaasa ka naha tihedamale kinnitumisele lihastesse, mis muudab näo väljendusrikkamaks.

Manuaalset massaaži saab tõhusalt kombineerida termoliftinguga, sest kollageeni ergutamisel pinguldub nahk ja sel viisil lihaseid mõjutades saate tulemuse kindlustada.

Riistvara kosmetoloogia eelised ja puudused

Riistvara kosmetoloogial on palju rohkem eeliseid kui puudusi, seetõttu on see tänu neile klientide seas väga populaarne.

Kosmeetiliste protseduuride eelised:

 • peamine eelis on näokuju korrigeerimine ja naha seisund ilma operatsioonita, mida paljud inimesed väga kardavad;
 • tulemus ilmub lühikese aja jooksul ja väheste protseduuride arv;
 • patsiendil on minimaalne ebamugavustunne;
 • võimaldab valida soovitud tehnika individuaalselt vastavalt kliendi vanusele, mis on samuti oluline;
 • mitmekülgsus ja hea ühilduvus teiste kosmeetiliste protseduuridega;
 • valutu.

Hoolimata selliste kosmeetiliste protseduuride kõigist positiivsetest külgedest, peaksite pöörama tähelepanu puudustele, mis kahjuks ka olemas on. Mõnikord peate käsitsi puhastamisega mõned probleemid lahendama ja alles siis kasutama seadet ennast.

Väärib märkimist, et igal protseduuril on oma spetsiifilised eelised ja puudused, mida võib näha näidetest:

Termolifting

termolifting näole

Plus- kollageeni tootmise stimuleerimine.

Miinus- lihaseid ei mõjuta.

Käsimassaaž

See võib öelda termoliftingu tagakülg.

Plus- kosmeetik tunneb nahka suurepäraselt, nii et ta teab, kas suurendada või vähendada tugevust, millises tsoonis kauem töötada. Näolihased on täiuslikult pingutatud, nahk muutub siledamaks ja pehmemaks.

Miinus- ebapiisav kollageeni tootmine.

Käsitsi puhastamine

Plus- saate eemaldada naha puudused, mida ei saa riistvarapuhastuse abil kõrvaldada.

Miinus- pärast protseduuri saab nahk punase tooni, mikropraodest tulenevalt kergelt valulik välimus. Käsitsi puhastamine on pikk ja valus protsess, mida tuleb efekti saavutamiseks regulaarselt kasutada.

Riistvara puhastamine

Plus- ohutus ja valutuks muutumine.

Miinus- probleemse nahaga töötamisel absoluutselt ebaefektiivne.

Müostimulatsioon

Plus- otsene mõju lihastele lainete abil.

Miinus- kosmeetik ei tunne mõju kliendi nahale, nagu käsitsi puhastamisel.

Süstevaba mesoteraapia

Plus- noorendamine, naha stimuleerimine, tõhus toitumine.

Miinus- ei mõjuta lihaseid.

Kõiki riistvara kosmetoloogia plusse ja miinuseid võrreldes järeldub järeldus: parima tulemuse saavutamiseks, mis teile kindlasti meeldib, peate läbima protseduuride komplekti, ühendades need õigesti.

Tulemused

noorendamise seadmete tulemused

Iga kliendi jaoks töötatakse välja individuaalne vajalike protseduuride programm, mis sobib tema nahatüübi, vanuse ja elustiiliga. Seansside arv sõltub ka mõnest tingimusest. Põhimõtteliselt on 20 minutit nädalas 2-3 annust. Pärast tervet aparaadikuuri on tulemus teile väga meeldiv: armid ja lõtvunud nahk kaovad, kortsud pingulduvad, nägu saab selge ideaalse kontuuri.

Tänu nendele muudatustele paraneb teie enesetunne, näete noorem ja ilusam välja. Tuleb märkida, et kohe pärast protseduure pole taastumis- ja rehabilitatsiooniperioode vaja läbi viia. Riistlik kosmetoloogia asendab varsti ilukirurgiat.

Riistvara kosmetoloogia kodus

Samuti juhtub, et naistel pole piisavalt aega salongide ja kliinikute külastamiseks, kuid nad tahavad tõesti ilusad püsida. Seal on väljapääs! Nüüd on kodus võimalik teostada riistvara kosmeetikat, sest see protsess on üsna kiire ja lihtne. Täna võib kosmeetikaseadmete turult leida palju igasuguseid, kuid oma tekstuurilt erinevaid keha- ja näohooldusseadmeid.

Kõige tähtsam on valida sobiv ja kvaliteetne toode, sest ainult see annab teile ilu garantii. Me ei tohi unustada, et peate selliseid seadmeid regulaarselt kasutama, vastasel juhul ei näe te hämmastavaid tulemusi.

Paljud inimesed kardavad riistvara kosmetoloogiat ja just see lause tundub neile kohutav ja arusaamatu, kuid tegelikult on need protseduurid täiesti erinevad. Need on praktiliselt valutud ja täiesti ohutud, kui loomulikult valite õige spetsialisti. Iga inimene peab oma välimust parandama ja jälgima ning riistlik kosmetoloogia püüab teda selles aidata!