Naha noorendamise kosmeetilised protseduurid

kosmeetilised protseduurid naha noorendamiseks

Mõned naha vananemise peamised põhjused on: niiskuse kadu, muutused hüdroepidermaalses barjääris. Selliseid protsesse ei põhjusta mitte ainult vanus, vaid ka ebaõige näohooldus, halb ökoloogia ja sage stress.

Millised on biorevitaliseerimisprotseduuri eelised?

Biorevitalisatsioon on kosmeetiline protseduur, mis aitab nahka noorendada ja parandada selle välimust ning aeglustada vananemisprotsesse. Selle protseduuri eeliseks on see, et selle maksumus on palju väiksem kui plastilise kirurgia hind ja selle mõju ületab tõepoolest igasuguseid ootusi.

Nimi biorevitalisatsioon tõlgitakse sõna otseses mõttes kui „loomulik taaselustamine“. Protseduur viiakse läbi hüaluroonhappel põhinevate preparaatide abil, mis aitab toita naharakke ja küllastada neid niiskusega. Nahka niisutatakse süstidega, mille järel aktiveeritakse kudede looduslikud biokeemilised protsessid. Naha looduslik niisutaja on hüaluroonhape, seega ei saa sellel põhinevaid preparaate tagasi lükata.

Mesoteraapia - tegevuse olemus ja põhimõte

Mesoteraapia on populaarne kosmetoloogiline tehnika, mille põhiolemus on vajalike ainete naha süstimine. Mesoteraapia eeliseks võib julgelt nimetada komponentide individuaalse valiku võimalust, samuti suurt valikut ravimeid ja igasuguseid tehnikaid. Mesoteraapia protseduuri läbiviimisel kasutatakse orgaanilisi happeid, samuti ravimtaimede ekstrakte, biotehnoloogia tooteid, vitamiine ja muid komponente, kombineerituna valib kosmeetik sobivaima lahenduse iga patsiendi jaoks eraldi.

Mesoteraapia protseduurid

Sageli kasutavad spetsialistid süstimistehnikaid. See protseduuri läbiviimise meetod on ennast pikka aega ja usaldusväärselt tõestanud.

Mesoteraapiat saab läbi viia mesoskootri abil - rullikujulise seadmega, millele on kinnitatud 192 meditsiiniterasest mikroneelt. Mõju nahale avaldub elastiini ja kollageeni tootmise kaudu, samuti suurte ravikokteilide ja seerumite imendumise protsent moodustunud mikrokanalite kaudu naha sügavamatesse kihtidesse.

Protseduuri saab läbi viia nõelata mesoteraapia aparaadiga. Injektorid töötati välja eesmärgiga vaktsineerida valutult kõrgeima valulävega patsiente. Seda uudsust hindasid kiiresti kosmeetikud ja ka arvukad patsiendid, kes kardavad süsti. Narkosüstil on neli korda õhem joa kui kõige õhemal nõelal ja tänu madalrõhutehnoloogiale tungivad ravimid sügavale kudedesse anumaid kahjustamata.