Silmade ümber tõstmine - parimad meetodid välimuse noorendamiseks!

meetodid silmaümbruse naha noorendamiseks

Kaasaegne kosmeetikatehnika - silmade ümbert tõstmine - on suurepärane viis esimeste vananemismärkide kõrvaldamiseks. Lõppude lõpuks on selle piirkonna õrn ja õhuke nahk kalduv venitama ja kortsuma varem kui teistes näopiirkondades. Silmaümbruse naha plastiline kirurgia on üsna riskantne tegevus, mistõttu enamik naisi eelistab kasutada kreeme ja muud kosmeetikat. Paraku pole nende efektiivsus alati õigel tasemel. Just sellistes olukordades tuleb silmaümbruse naha tõstmine abiks naiste ilule ja noorusele.

Parimad meetodid silmaümbruse naha tõstmiseks

Silmaümbruse naha tõstmine jaguneb mitmeks alamtüübiks:

 • opereeriv (täieõiguslik kirurgiline pingutamine);
 • mittekirurgiline (süstimis-, niidi- ja riistvaralised meetodid);
 • kodu.

Töötamine

Kui silmaümbruse naha alternatiivsed tõsteprotseduurid on ebaefektiivsed, võib naisele soovitada blefaroplastikat - opereerivat silmalaugude tõstmist. See mõju nahale aitab vabaneda rippuvatest silmalaudest, kortsudest ja silmade ümbruse tursetest. Blefaroplastika muudab välimuse avatumaks ja nooruslikumaks. Samal ajal peetakse operatsiooni kõige tõsisemaks kosmeetiliseks protseduuriks ja seetõttu on sellel mitmeid vastunäidustusi:

 • verepatoloogia, selle hüübimisprobleemid, madalad hemoglobiini väärtused;
 • naha kalduvus moodustada arme või keloide.
 • onkoloogilised haigused;
 • põletikulised või nakkushaigused;
 • kroonilised silmahaigused;
 • neerude, maksa, kardiovaskulaarsüsteemi patoloogia.

Tähelepanu! Enne protseduuri peab patsient läbima põhjaliku uuringu võimalike vastunäidustuste tuvastamiseks.

Operatsioon viiakse läbi haiglas üldanesteesia abil. Pärast protseduuri on patsient tavaliselt meditsiinilise järelevalve all umbes 3 päeva. Blefaroplastika järgne rehabilitatsiooniperiood võib olla kas mitu nädalat või mitu kuud (sõltuvalt konkreetse patsiendi keha ja naha individuaalsetest omadustest).

Tehke vahet ülemise ja alumise blefaroplastika vahel. Ülemine blefaroplastika hõlmab ülemise silmalau sisselõike tegemist. Samal ajal eemaldatakse liigne rasv- ja lihaskoe. See protseduur võimaldab teil vabaneda silmalaugude rippumisest. Alumine blefaroplastika viiakse läbi sisselõikega alumise silmalau alla, mõni mm allpool ripsmete kasvu. See lähenemine aitab vabaneda silmaalustest kottidest ja kortsudest.

See on huvitav. Alternatiivse meetodina saab kasutada laser-blefaroplastikat. Seda naha noorendamise meetodit kasutatakse siis, kui pole vaja eemaldada liigset nahka, vaid on vaja kõrvaldada ainult liigne rasvkude. See protseduur ei jäta arme, kuna operatsioon viiakse läbi naha väikeste punktsioonide kaudu.

Lisateavet opereeriva silma tõstmise kohta leiate videost:

Mittekirurgiline

noorendamise mittekirurgilised meetodid

Rf silmade tõstmine - kosmeetiliste protseduuride kompleks, mis põhineb elektromagnetiliste impulsside mõjul.

Naha tugevus ja elastsus sõltuvad otseselt keha toodetud loodusliku kollageeni kogusest. Aja jooksul väheneb selle tootmine ning nahk muutub vähem nooruslikuks ja pinguldatuks. Elektromagnetiline impulsstõstuk aitab neid probleeme lahendada.

Vahetult enne tõstmist puhastab spetsialist silmaümbruse. Seejärel rakendatakse sellele alale spetsiaalset kontaktagenti. Viimane etapp on manipulaatori mõju, mis soojendab nahka õigetes kohtades ühtlaselt (temperatuur on umbes 42 kraadi Celsiuse järgi).

Tähtis! Enne protseduuri peab patsient külastama dermakosmetoloogi ja veenduma, et silmaümbruse tõstmisprotseduuril pole keha võimalikke kõrvalreaktsioone.

Kodune tõstmine

Silmakontuuri tõstmist saab teha ka kodus. See lähenemine aitab kõrvaldada tekkivad kortsud ja kõrvaldada väsimusest ja unepuudusest tingitud tursed. Lisaks saab silmaümbruse naha hooldamise protseduur suurepäraseks dermisi vananemise ennetamiseks selles õrnas piirkonnas. Kodu pingutamise peamisteks meetoditeks peetakse nii tõstekreemide, seerumite, maskide kasutamist kui ka spetsiaalse massaaži tegemist.

kodu tõstmine

Kreeme peetakse loomulikult silmaümbruse vanusega seotud muutuste vastu võitlemisel. Selle valimisel tasub kaaluda mõningaid soovitusi:

 • Toode peaks täitma keerukaid ülesandeid - niisutama, toitma nahka ja aktiveerima ka rakusiseseid protsesse.
 • Kreem tuleks valida, võttes arvesse pärisnaha vanuseomadusi.
 • Tõstekreem peaks sisaldama vitamiine, ürdiekstrakte, koensüüme, hüaluroonhapet ja muid nahale kasulikke elemente.

Tähtis! Kreem ei tohiks sisaldada agressiivseid aineid (parabeene, erinevaid allergeene jne)

Pärast tõstva toimega kreemide kasutamist muutub silmade nahk märgatavalt tihedamaks, siledamaks ja elastsemaks.

Täiendavad tõstva toimega kosmeetikatooted on seerumid ja maskid.

Tähelepanu! Seerumitel on väga "võimas" koostis. Sel põhjusel ei tohiks te valida keerukat toodet - kõige parem on jääda spetsiaalselt silmaümbruse jaoks mõeldud seerumi juurde.

Kreeme ja maske saab osta kauplustest ja apteekidest või saate ise neid ise kodus valmistada. Eeterlikke õlisid, baasõlisid, piimatooteid, samuti köögivilju ja puuvilju peetakse populaarseteks koostisosadeks, mis pakuvad tõstvat efekti.

Vanusest lähtuv meetodi valimine

kuidas valida meetod sõltuvalt vanusest

Konkreetse tõstetüübi valik sõltub otseselt naise vanusekategooriast. Niisiis, võite kasutada kreemide tõstmist silmade all olevatest kottidest nii 30- kui ka 40-aastaselt. Peeglist saab selles küsimuses nõuandja - kui silmade all on reetlikud kortsud ja turse, mis ei möödu, on aeg sellist vahendit kasutada.

Riistvara RF-tõstmist soovitatakse kõige sagedamini üle 40-aastastele naistele. Selles vanuses on silmaümbruse naha tõstmine väga oluline, kuna see võimaldab peatada tekkivad vananemismärgid.

Enamasti otsustavad naised, enamasti küpses eas, operatsioonitõstmisele minna. Sageli on naha muutused sel perioodil väga ilmsed ja neid on peaaegu võimatu alternatiivsete kosmeetiliste meetoditega parandada. Igal juhul peaks kosmetoloogia valdkonna ekspert andma objektiivse hinnangu naha seisundile ja soovitama seda või teist tüüpi silmaümbruse tõstmist.

Silmakontuuri tõstmine on kaasaegne tõhus noorendustehnika. Selle protseduuri abil saate muuta "hingepeeglid" väljendusrikkamaks ja nägu ise on palju noorem. Sellise näo tõstmise eeliseid on hinnanud paljud naised kogu maailmas.