Tõhusad noorendamise meetodid

Vanusega kaasnevad mitte ainult kogemused, vaid ka esimesed naha vananemise ilmingud. See kaotab elastsuse, näo kortsud tekivad ja värvus halveneb. Sellises olukorras soovite, et aeg peatuks ja uusimad naha noorendamise meetodid võivad selles aidata.

Näonaha eemaldamise protsess vanusega seotud muutustest

Milliseid näonaha noorendamise meetodeid saavad ilusalongid pakkuda?

Ilutööstus ei seisa paigal, pakkudes oma klientidele pidevalt erinevaid uusi tooteid. Noorusliku naha säilitamiseks kasutatakse kaasaegseid välis- ja sisekasutuse seadmeid ja tooteid, mis on loodud pidevalt täiustatud valemite abil.

Kaasaegsete noorendamise meetodite hulgas võib eristada järgmisi protseduure:

 • laseriga naha taastamine;
 • mesoteraapia;
 • osooni viimine nahka;
 • elos-noorendamine;
 • Thermage;
 • fotonoorendamine;
 • kollageeni süstimine;
 • kirurgiline naha pingutamine;
 • kuldniitide implanteerimine;
 • hirudoteraapia (ravi kaanidega);
 • massaaž.

Iga meetod on suunatud konkreetse probleemi lahendamisele. Mõnel inimesel on vaja lihtsalt jumet parandada, naha turgorit suurendada või näokortsudest vabaneda, teised aga tõsisemat kirurgilist sekkumist näo- ja kaelanaha pinguldamiseks.

Massaaž on üks näo- ja kehanaha noorendamise meetoditest

Keha noorendamise meetodid

On vale arvata, et noorendamist vajab ainult nägu, sest selle seisund sõltub otseselt kehas toimuvast. Seetõttu on oluline lahendada probleeme seestpoolt, mitte ainult väljastpoolt. Suitsetamine, alkohol, liigset kaalu viiv ahnus, kurnavad dieedid, unepuudus ja üldiselt kehv elustiil peegelduvad koheselt näole. Ilmuvad verevalumid, tursed ja kortsud. Kaalutõus ja sellele järgnev kaalulangus (või vastupidi) viivad selleni, et nahas toimuvad pidevad muutused – venivad ja lõtvuvad. Sellises olukorras on isegi kõige tõhusamad näo ja keha noorendamise meetodid kasutud. Hoolitse enda eest – see on palju lihtsam, kui esmapilgul tundub. Loobuge halbadest harjumustest, tehke sporti (vähemalt koduvõimlemine, mille jaoks peate pühendama vaid 15-20 minutit päevas), ärge unustage kasutada hooldavat kosmeetikat, mis sobib just teie nahatüübile. Muutused ei pane sind ootama – peeglist näed noorema välimusega terve säraga nägu.

Keha noorendamine koduste harjutustega

Noorendamine mittetraditsiooniliste meetoditega

Ilusalongid pakuvad laia valikut teenuseid, kuid osa neist on võimalik asendada ka koduste protseduuridega, sest kas Kleopatra ja Nefertiti võisid oma iluga vallutada, kui neil polnud aimugi riistvarakosmeetikast ning nad kasutasid looduse kingitusi noorusliku naha säilitamiseks?

Kõigepealt tuleb lähemalt uurida looduslikke koostisosi, mis sobivad suurepäraselt isetehtud maskide, koorimiste ja koorijate valmistamiseks. Need võivad olla puuviljad, marjad ja köögiviljad, erinevad ürdid, mida saab kasutada kompresside tegemiseks. Mesi on kasulike vitamiinide ja mikroelementide sahver, aidates ahendada poore ja säilitada naha elastsust. Looduslikud koostisosad sobivad mitte ainult välispidiseks, vaid ka sisemiseks kasutamiseks mahlade, puuviljajookide ja erinevate tinktuuride kujul.

Unustada ei tohi ka organismi puhastamist seestpoolt. See aitab eemaldada toksiine ja jääkaineid, mis on sageli silmade all olevate püsivate tumedate ringide ja halli jume süüdlased.

Looduslikel koostisosadel põhinev noorendav nahamask

Näo noorendamise uusimad meetodid

Kui kerge kahurvägi looduslike koostisosade näol ei aita, jääb üle vaid üks võimalus - noorendamine ilusalongis. Kogenud arst viib läbi uuringu, määrab vajalikud testid, mille põhjal valib optimaalse protseduuri. Mõned eelistavad keemilist koorimist, teised valivad "nooruse süstid". Kuid tuleb kindlasti meeles pidada, et igasugune sekkumine looduslikesse protsessidesse peab olema tahtlik ja otsus peab olema tasakaalus. Igal protseduuril on omad tagajärjed, seega tuleb arsti ja ilusalongi valida äärmiselt hoolikalt, et protseduuri tulemuseks oleks vaid ilu ja nooruse tagasitulek, mitte kurvad tagajärjed.

Hoolitse oma naha eest juba varajases eas ja siis premeerib see sind oma värskuse ja iluga, paljastamata kunagi oma omaniku tegelikku vanust.