Vananemisvastased protseduurid salongis – nooruse tagasitulek

18-aastane noor ja ilus tüdruk peab oma eesmärgi saavutamiseks minimaalselt pingutama. Kuid kui olete juba üle 25-aastane ja hakkate märkama esimesi kortse, siis on soovitatav kasutada spetsiaalseid vananemisvastaseid protseduure salongis või kodus. Ainult nii saab taastada naha värskuse, elastsuse ja sametisuse. Ja mis kõige tähtsam, ärge venitage seda liiga kaua.

naha redermaliseerimine noorendamiseks

Professionaalne keha- ja näonahahooldus

Igavene noorus on kõigi planeedi naiste ihaldatud unistus. Ilu on edu ja tervis. Püüame jääda atraktiivseks igas vanuses, mis tähendab regulaarset nahahooldust.

Tõhusa vananemisvastase protseduuri määravaks põhimõtteks on sisemise mehhanismi aktiveerimine naha loomulikuks taastumiseks. Sellised protseduurid eemaldavad elegantselt kõik mittevajalikud, annavad näole atraktiivse kuju ja lisavad ilusaid jooni.

Maskid ja koorimised võivad kuuluda hooldusprotseduuride kompleksi kuni 30-aastastele. Kuid pärast 30-aastaseks saamist on juba vaja riistvaratehnikaid ja kosmetoloogiliste protseduuride loend laieneb märkimisväärselt.

Mida varem veedate piisavalt aega oma näol ja kehal, seda kergem ja kergem on teie nahal taastuda.

Parimad vananemisvastased hooldused salongis

Tänapäeval muudavad ilusalongid tüdrukud ja naised ilusamaks. Need pakuvad imelisi protseduure, mis annavad suurepäraseid tulemusi ja millel on väljendunud tervendav toime. Just tänu suurepärastele tulemustele on salongi noorendamine nõutud ja populaarne!

  • Mesoteraapia ehk biorevitalisatsioon – süstid spetsiaalselt valitud kokteilidest: vitamiin, homöopaatiline, hüaluroonhape.
  • Fotonoorendamine - kokkupuude rangelt kindlaksmääratud sagedusega valgussähvatustega, et pinguldada nahka ja eemaldada vanuselaike.
  • Botox ehk dysport – botuliintoksiini süstid näolihaste aktiivsuse vähendamiseks ja kortsude silumiseks.
  • Kontuurplastik: restülaan, perliin – geelitaolise aine süstid kortsude tõstmiseks ja hoidmiseks.
  • Raadiolainete lifting on ainulaadne tehnoloogia naha noorendamiseks raadiosagedusliku energiaga.
  • Müostimulatsioon – impulssvoolu mõju näolihastele.

Efektiivsuse tagamiseks on vaja terviklikku nahahooldusprogrammi. Õige hinnangu saab anda ainult professionaalne kosmeetik, lähtudes naha seisundist, võttes arvesse patsientide vajadusi. Protseduuride läbiviimine on hädavajalik usaldada kogenud eksperdile ja saada garanteeritud tulemus, mis vastab teie ootustele.