Fraktsiooniline laser noorendamine: näidustused, vastunäidustused, toime ja omadused

protseduuri olemus murdunud näonaha noorendamiseks

Esimesed naha vananemise tunnused ilmnevad 25-aastaseks saades. Kahjuks pole see piir tavaliselt kõige varasem kuupäev, vaid vanuseprobleemide viimane avastamine. Noorendamiseks mõeldud töötlemata laserpinna taastamine on nüüdsest eilse päeva protseduur ja seda põhjusega, sest naistel on võimalus ilma protseduuri ajal väga punetava ja sisuliselt trauma saanud naha pika “elustamiseta” hakkama saada.

Uusim, minimaalselt invasiivne ja ohutu tehnoloogia - naha fraktsioneeriv noorendamine, rakkude rütmi taastamine ja kiirendamine (kasv ja ainevahetus, samuti kahjulike ainete eemaldamine).

Kuidas see töötab? Suunatud laserkiirega kokkupuutel tekib nahakoe mikrokahjustus, mille nahaspinnale on risti suunatud "sammas" või "koonus". Mikrokahjustusi ümbritsevad rakud lähevad soojusšoki seisundisse, mille tõttu nad hakkavad aktiivselt jagunema, et taastada nahapiirkond mikrokahjustuse kohas. Selle tulemuseks on kahjustatud ala pingutamine, mis annab nahale sileduse, kortsude praktilise kustutamise ja märgatava tõstva efekti.

Näidustused fraktsioneeriva laseriga noorendamiseks, selle protseduuri eelised

Laser noorendusprotseduurid on paljude probleemide jaoks elupäästev ravim:

  • tuhm jume;
  • ebaselged näokontuurid, hägune ovaalne, lõtv nahk;
  • peened ja sügavad kortsud;
  • laienenud poorid;
  • armid ja armid, sealhulgas akne tagajärjel tekkinud armid;
  • vanuseplekid ja nähtavad kapillaarid;
  • venitusarmid.
kuidas toimub näonaha murdmine noorendamine

Kaasaegset laserkosmetoloogiat iseloomustab valutus ja mugavus protseduuri ajal. Puuduvad traumaatilised mõjud, praktiliselt pole riske (märkige tagasihoidlik vastunäidustuste loetelu artikli lõpus). Suurim eelis on kiire taastumine. Sisuliselt kestab peamine rehabilitatsiooniperiood 1-2 päeva. Selle aja määrab naha mikrokahjustuse läbimõõt laseriga, mida väiksem see on, seda kiiremini taastusravi möödub (näiteks fraktsionaalne noorendamine CO2RE laseriga on pälvinud palju kiitvaid arvustusi). Teil ei ole arme ega naha ebaloomulikku läiget, pärast esimest protseduuri näete tulemust kohe ja seda ei varja naha turse ega tugev punetus.

Kaasaegsete näo noorendusprotseduuride omadused

Kõigepealt puhastavad nad nahka laseriga kavandatud kokkupuute piirkondades saastumisest ja kosmeetikast. Järgmisena kasutatakse anesteetilist kreemi (pange tähele, et pole liiga hoolivaid kliinikuid, mis seda ravimit eiravad), mis kõrvaldab protseduuri enda käigus peaaegu täielikult ebameeldivad aistingud ja ületab otse laseriga töötamiseks. Kõik, mida tunnete, on soojus ja võib-olla peen kihelustunne.

Arsti valimisel keskenduge eelkõige piisavuse, vastutuse ja osaluse määrale. Spetsialist peab selgelt mõistma, mida soovite, ja annab teile üksikasjaliku ülevaate selle saavutatavusest ja sellest, mida selleks vaja on. Valite koos optimaalse protseduuriskeemi, valite optimaalse režiimi ja särituse sügavuse. Kuulake kindlasti rehabilitatsiooni ajal kõiki nõuandeid enda eest hoolitsemiseks, uurige, milliseid muid protseduure (täiteained, süstid, massaažikuur või maskid) saab parima efekti saavutamiseks teha ja milleks pole õige aeg.

murdunud näonaha noorendamise tulemus

Protseduuri kestus, samuti ühe kursuse jaoks vajalike protseduuride arv, sõltub ülesandest / probleemist, millega pöördute esteetilise meditsiini keskusesse või kliinikusse. Keskmiselt võtab näo- ja dekolteenaha töötlemine umbes tund aega, protseduur võib olla üksik või nõuda 1-2 kordust 2–6-kuulise intervalliga.

Esimestel päevadel on võimalik väike punetus, esimesel nädalal kooruvad surnud naharakud. Üks olulisi spetsialistide soovitusi sel perioodil on kõrge kaitseteguriga kreemide kasutamine kahjuliku ultraviolettkiirguse eest. Erinevate hinnangute kohaselt võib fraktsioneeriva laseriga noorendamise mõju kesta kuni 2 aastat.

Vastunäidustused noorendavate laserprotseduuride korral: rasedus ja imetamine, neurodermatiidi ja psoriaasi ägenemine, põletik laserravi piirkonnas, ägedad nakkushaigused, neoplasmid ravipiirkonnas, halvenenud vere hüübivus ja süsteemsed sidekoehaigused, onkoloogilised haigused, epilepsia. Fraktsiooniline laseriga noorendamine tasub veidi oodata, kui teil on värske päevitus / olete viimase kuu jooksul solaariumis aktiivselt tegutsenud, kuna see on teie naha tundlikkust märkimisväärselt suurendanud.