Fraktsionaalne näonaha noorendamine

näonaha murdumise noorendamise plussid ja miinused laseriga

Vananemisprotsess on iga inimese organismi loomulik bioloogiline seadus. Paratamatult ilmnevad keha erinevates osades naha tuhmumise nähud kortsude, toonuse languse ja vananemislaigude kujul. Nägu on ultraviolettkiirguse pideva mõju, näo- ja närimislihaste töö tõttu eriti altid närbuma. Mõistetavatel põhjustel soovivad igas vanuses naised oma nägu värske ja nooruslikuna hoida. Sellises olukorras tulevad appi mitte ainult kreemid ja maskid, vaid ka naha noorendamine, kasutades fraktsionaalset kokkupuudet.

Meetodi olemus ja eelised

Tehnoloogia seisneb kõrgsagedusliku energia kokkupuutes nahaga. Kindla lainepikkusega kiired tekitavad termilisi reaktsioone või õigemini aurustavad rakke etteantud sügavusel. Mõne raku kadumine kutsub esile kollageeni ja elastiini kiudude sünteesi. Vanusega väheneb naha paksuses oluliselt kollageeni ja elastiini süntees. Just need kiud annavad nahale elastsuse ja nooruse, olles tegelikult epidermise ja pärisnaha ehituskivid. Seega laseri toimel nägu nooreneb.

Laser noorendamine on kaasaegne tehnika, mis on ennast kosmeetikateenuste turul tõestanud. Vaatame mõningaid eeliseid:

  • Fraktsiooniline ravi on täiesti valutu protseduur. Isegi minimaalne ebamugavustunne arvustuste kohaselt puudub.
  • Tehnoloogia tähendab naha minimaalset kahjustamist, mille tõttu jäljed pärast ravi kaovad 4-5 päeva jooksul.
  • Tehnoloogia võimaldab töötada korraga suurel alal. See lähenemine aktiveerib regeneratiivseid protsesse nii palju kui võimalik, mis viib kortsude aktiivse silumiseni.

Kõrvaltoimed ja kõrvaltoimed pärast kirjeldatud sekkumist on äärmiselt haruldased. Kõige tüüpilisemad on hüperemia ja koorimine ravipiirkonnas, mõõdukas iseenesest vabastav sügelus. Mõnikord toimub herpese infektsiooni aktiveerimine. Herpese sagedaste ägenemiste korral on enne fraktsionaalse noorendamise tegemist vajalik dermatoloogi ja nakkushaiguste spetsialisti konsultatsioon.

Milline on ravikuur

Üks teraapiaseanss võtab aega 25 kuni 40 minutit. Parandusteraapiat saab rakendada näole, kaelale ja dekolteele. Kontoris on patsient pikali ja saab lõõgastuda.

Maksimaalse efekti saamiseks on vaja 3-4 protseduuri. Optimaalne intervall seansside vahel on 2 kuni 4 nädalat. Selle aja jooksul taastavad epidermis ja dermis oma taastumisvõime täielikult. Standardkursus koosneb 4 protseduurist. Kõige ilmekam visuaalne efekt on märgatav 3 kuud pärast kursuse lõppu. Vajadusel võib seansse korrata 1 aasta pärast.

Lõpuks on suur sügeluse või kergete põletustunde tõenäosus, mis lakkab ise 1-2 tunni pärast. Hüperemia ja väljendamata turse püsivad 2-3 päeva. Varasel taastumisperioodil soovitavad dermatoloogid kasutada dekstpantenooli ravivaid salve ja spreisid.

Hügieeniline hooldus on lubatud sekkumise päeval, nädala jooksul peaks olema piiratud ainult vanni või basseini külastamine. Ärge unustage päikesekaitsekreeme - töötlemisjärgsed elemendid on ultraviolettvalguse suhtes eriti tundlikud.

Fraktsionaalne kokkupuude on tõhus meetod, mille mõju vananemisnähtudele on teaduslike uuringutega tõestatud. Sekkumise ohutus, valutumatus ja mugavus muudavad selle kosmeetikapraktikas üheks kõige populaarsemaks.